Samurai Cup 3 10.10.2020 Rovaniemi

Sarjat

Kilpailijat

NimiSeuraSarja Sij. 
x-
x-
xx-
xx-
AHONEN JoniOrimattilan JSM21-811.
AHONEN JoonasOrimattilan JSM21-731.
ELOPURO SamuNummelan JudoP18-811.
ENGSTRÖM GabrielJudo-Kan, EspooP15-60-
ERKKILÄ IslaPorin JS FudoshinT15-631.
ERKKILÄ IslaPorin JS FudoshinT18-633.
ERONEN IlmariTampereen JudoP15+661.
ERONEN IlmariTampereen JudoP18-812.
HAAPALEHTO IisakkiKokkai-Kan, TornioM21-813.
HALONEN AnttonHauve-kanP18-502.
HARJU NooraSeinäjoen JST18-633.
HEIKKILÄ FeliksOulun JKP18-66-
HEIKKILÄ KaiusOulun JKP15-50-
HEIKKINEN KristianKajaanin JKM21-734.
HEISKANEN OskariJoutsan TarmoP15-602.
HILTUNEN SaanaKoyama, RovaniemiT15-634.
ISORANTA RoopeLahden JSP15+662.
KANTOLA EmiliaKoyama, RovaniemiT15-635.
KLIMENOK SergeyIisalmen JSP18-55-
KLIMENOK SergeyIisalmen JSP18-501.
KOLEHMAINEN RemiJyväskylä JigotaiP15-50-
KOSKELA NeaOulun JKT15+631.
KOTTARI SanttuTampereen JudoP15-552.
KRAPU EmmaVantaan JukaraT18+632.
KUOSMANEN JennaMeido-Kan, H:kiT15-521.
KUOSMANEN JennaMeido-Kan, H:kiT18-521.
KURKELA ElsiSaimaan JudoT15-572.
LAHTI OlliLahden JSP15-60-
LAHTINEN VeikkaKoyama, RovaniemiP18-552.
LAHTINEN VeikkaKoyama, RovaniemiM21-552.
LAITILA JensKirkkonummen JSP18-66-
LATTU NiiloShirokawa, PorvooP18-55-
LAVIKAINEN EllaLahden JST18-631.
LUOTO LassiTurun JudoseuraP18-66-
MALMINEN ViljaOrimattilan JSN21-572.
MARTTILA MikkoTampereen JudoP15-551.
MIEKKALEHTO RonjaMeido-Kan, H:kiN21-631.
MIKKONEN MatiasOrimattilan JSM21+901.
MIKKONEN MatiasOrimattilan JSP18+813.
MYLLYLÄ RiinaChikaraT15-571.
MYLLYLÄ RiinaChikaraT18-572.
MÄKELÄ MikkeTampereen JudoP18-663.
MÄKINEN AmandaRiihimäen JST15-522.
MÄKINEN IdaRiihimäen JST18-632.
NARVA AdaOulun JKT15-632.
NARVA AnniOulun JKT18+631.
NARVA AnniOulun JKN21-701.
NIEMENKARI KasperiOulun JKP18-663.
NIEMINEN EnnaOrimattilan JSN21-632.
NIEMINEN EnnaOrimattilan JST18-63-
NYKÄNEN EllaTampereen JudoT18-573.
NYMAN JoelVoimailuseura BodonosP18+811.
ORPHANOU DanielOrimattilan JSM21-551.
ORPHANOU DanielOrimattilan JSP18-553.
PAJUNEN RobinMeido-Kan, H:kiM21-732.
PARKKONEN JeremiaJyväskylä JigotaiP15-601.
PARKKONEN JeremiaJyväskylä JigotaiP18-66-
PARPALA KasperKita-Kan, KemiP15-50-
PENNANEN OlaviKoyama, RovaniemiP15+66-
PISTO NellaSeinäjoen JST15+632.
POHJA AapeliKoyama, RovaniemiP18-662.
POHJA LalliKoyama, RovaniemiP15-50-
PÕLTSAM ReigalNokian JudoP18-813.
RAHIKAINEN NoelKita-Kan, KemiP15-50-
RANKINEN JereVihannin JudoP18-661.
RÖNTY SamiKajaanin JKM21-733.
SAAPUNKI KristianKoyama, RovaniemiP15-503.
SALA AnniinaNummelan JudoT18-63-
SALA AnniinaNummelan JudoT15-633.
SCHROMM DanielOulun JKP15-553.
SEIKKULA Louna-LumiaKoyama, RovaniemiT18-571.
SEIKKULA Louna-LumiaKoyama, RovaniemiN21-571.
SEIKKULA Pihla-MariaKoyama, RovaniemiT15-482.
SERGEEV KirillJS Sakura, KuopioP15-503.
SORSA RasmusNummelan JudoP15-501.
SUOKANERVA InkaKoyama, RovaniemiN21-702.
SUOKANERVA InkaKoyama, RovaniemiT18+634.
SUOMINEN NikoJyväskylä JigotaiP15-603.
TEPPO UnnaKoyama, RovaniemiT18+633.
TEPPO UsvaKoyama, RovaniemiT15-573.
TERNO SamuelNokian JudoM21-812.
TIETÄVÄINEN OliverShirokawa, PorvooP15-502.
TIETÄVÄINEN PatrickShirokawa, PorvooP18-553.
TORATTI SiljaKita-Kan, KemiT15-481.
URO LenniHontai Judo, H:kiP18-66-
VEHMAS VesaKirkkonummen JSP15-603.
VEIJOLA IikkaKajaanin JKP18-55-
WESTERMARCK PyryTurun JudoseuraP18+812.
ÖSTERMARK RobinLohjan UrheilijatP18-551.