OULU-shiai 24.11.2018 Oulu

Sarjat

Tulokset

T9-28V (4)
1.Inari SAARINENOJK
2.Sofia SAAPUNKIKoyama
3.Niila NYKÄNENKoyama
4.Elina MELARANTAKoyama
P9-27V (4)
1.Lauri KAUTTOOJK
2.Matias SALMELAKoyama
3.Pekko VALLOKita-Kan Kemi
4.Jasper HALONENHauve-kan
T11-32K (4)
1.Sara MÄNTYKENTTÄKoyama
2.Sofia KÖRKKÖKoyama
3.Ronja PIRTTIKANGASKita-Kan Kemi
4.Sara NARVAOJK
T11-44K (3)
1.Minea HILTUNENKoyama
2.Eeva OVASKASodankylän Byakuya
3.Enja PIRINENRaahen Judo
P11-30K (3)
1.Eemil AALTOKita-Kan Kemi
2.Noel LUUKINENKita-Kan Kemi
3.Frans MÄLLINENKokkai-Kai
P11-30V (2)
1.Rene ILVESLUOTOOJK
2.Niko SaarinenOJK
P11-34A (4)
1.Daniel JANSSONOJK
2.Tobias SÄNTTIKoyama
3.Markus KÖNÖNENOJK
4.Ilmari HÄRKÖNENOJK
P11-34K (3)
1.Urho RÖNKÄOJK
2.Valtteri ORAVAOJK
3.Niilo AHOLAINENKoyama
P11-34V (3)
1.Niko JALOVAARAOJK
2.Aleksi VÄHÄKoyama
3.Otto HOLAPPAKoyama
P11-38O (4)
1.Tuomo KRISTOOJK
2.Jussi-Matias TOIVIAINENKoyama
3.Leevi LAHTINENKoyama
4.Vili MIKKOLAKoyama
P11-38V (4)
1.Otso KIISKINENOJK
2.Anton HEIKKINENOJK
3.Leevi LEHTONENOJK
4.Emil MIKKOLAKoyama
P11-42 (2)
1.Miro-Mikael VIINONENOJK
2.Niko KANGASNIEMIOJK
P11-46 (2)
1.Perttu LAMBACKAKoyama
2.Nestori NIEMIOJK
T13-40V (4)
1.Silja TORATTIKita-Kan Kemi
2.Solja KESKITALORaahen Judo
3.Mira MUSTONENRaahen Judo
4.Alma KYLLÖNENKita-Kan Kemi
T13-52 (3)
1.Saana HILTUNENKoyama
2.Petra LEINOOJK
3.Alisa MELARANTAKoyama
T13+52 (3)
1.Ida TERVOKajaanin Judokerho
2.Nea KOSKELARaahen Judo
3.Valentina KOLODYAZHNAYAKita-Kan Kemi
P13-30 (3)
1.Luca VESIVUORIOJK
2.Santeri KÄKELÄHauve-kan
3.Sara MÄNTYKENTTÄKoyama
P13-34 (3)
1.Jarkko LAMBACKAKoyama
2.Aatos BOSTRÖMHauve-kan
3.Veikka VEHNIÄINENOJK
P13-34K (3)
1.Eino PIRTTIKOSKIOJK
2.Oliver KOSUNENHauve-kan
3.Erika KÄKELÄHauve-kan
P13-34O (3)
1.Marianna OVASKASodankylän Bayakuja
2.Sampo VAHLROOSKita-Kan Kemi
3.Juho-Tuomas MELLANENOJK
P13-38 (2)
1.Nooa MARJAMAAOJK
2.Miikku KUNNASOJK
P13-38V (4)
1.Aapo PIRTTIKOSKIOJK
2.Roope TARKIAINENHauve-kan
3.Miika MÄNNIKKÖOJK
4.Valtteri FRANTTIOJK
P13-42 (2)
1.Eerika SUOMALAHauve-kan
2.Aaro KAKSONENOJK
P13-42K (3)
1.Usva TEPPOKoyama
2.Aamos TÖRMÄNENOJK
3.Kaius HEIKKILÄOJK
P13-42S (3)
1.Kristian SAAPUNKIKoyama
2.Lalli POHJAKoyama
3.Daniel SCHROMMOJK
P13-50K (4)
1.Emilia KANTOLAKoyama
2.Matias RAITTIMOOJK
3.Onni IKÄHEIMOKoyama
4.Elmeri KURONENOJK
P13-55K (4)
1.Helinä MERTANENOJK
2.Ronja HEIKKINENOJK
3.Reko ORISPÄÄOJK
4.Ilmari JUUSOLAOJK
P13+55 (2)
1.Lauri KOSKENAHOOJK
2.Leevi VÄNSKÄOJK
P15-34 (2)
1.Aatu SOINIOJK
2.Antton HALONENHauve-kan
P15-42 (3)
1.Veikka LAHTINENKoyama
2.Rauno PEKKIHauve-kan
3.Miro NEVALAKoyama
P15-50 (4)
1.Eemeli SOINIOJK
2.Aapeli POHJAKoyama
3.Kasperi NIEMENKARIOJK
4.Perttu HURSKAINENOJK
P15-50K (2)
1.Samu PEHKONENKoyama
2.Emil VIKEVÄINENOJK
P15-60 (3)
1.Jere RANKINENVihannin Judo
2.Matti LAINEOJK
3.Emilia MELARANTAKoyama
P15-66 (2)
1.Casper VIKEVÄINENOJK
2.Joanna MINKKINENVihannin Judo
T18-63 (2)
1.Unna TEPPOKoyama
2.Anni NARVAOJK
T18-63A (2)
1.Unna TEPPOKoyama
2.Anni NARVAOJK
P18-50 (3)
1.Miska HEIKKINENOJK
2.Miro RIIKONENOJK
3.Iikka VEIJOLAKajaanin Judokerho
M-100 (2)
1.Miro AHONENKita-kan Kemi
2.Heikki MÄNNISTÖOJK